3e zitting - Woensdag 6 november 14.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 319
C.J. Begeer, drie roségouden boordknoopjes.

Met meesterteken Koninklijke Utrechtse Fabriek van Zilverwerken, C.J. Begeer, Utrecht 1868 - 1920. Gekeurd met belastingteken voor ongewaarborgd gehalte. In origineel etui.

bruto 8,2 gr.

[4]

CJ Begeer, three rose gold collar buttons. With maker's mark Royal Utrecht Factory of Silver Works, CJ Begeer, Utrecht 1868 - 1920. Hallmarked with tax mark for unguaranteed content. In original case.

Taxatie: € 240 - € 280
Hamerprijs: