4e zitting - Woensdag 6 november 19.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 422
Friesland, 18 kt. gouden sluiting en zilveren broche, 19e eeuw.

De sluiting (kraalhaak) markies vormig, bezet met peervormige rode granaten en paste in wit en groen en gedecoreerd met filigrain. De zilveren broche een Frise veer, bezet met roosgeslepen diamant, de speld van goud.

bruto 22,0 gr.

Friesland, 18 k. gold clasp and silver brooch, 19th century. The clasp marquis-shaped, set with pear-shaped red garnets and paste in white and green, decorated with filigree. The silver brooch a 'Friese' feather, set with rose-cut diamonds with gold pin.

Taxatie: € 400 - € 500
Hamerprijs: