4e zitting - Woensdag 6 november 19.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 417
Twee gouden stijve armbanden.

Eén in beneden wettelijk gehalte geel- met witgoud (381/000), met een decor van bladeren en bezet met blauwe saffier en oud briljant geslepen diamant met een totaalgewicht van ca. 0.45 ct. (duidelijke draagsporen, speling in het scharnier). De ander in beneden wettelijk gehalte (375/000) roodgoud bezet met roze paste en snippers roosgeslepen diamant, met stadskeur voor Chester, Engeland, jaarletter H voor 1908, meesterteken onbekend.

bruto 21,2 gr.

Two gold rigid bracelets. One in below legal yellow and white gold (381/000), with a decor of leaves and set with blue sapphire and old brilliant cut diamond with a total weight of approx. 0.45 ct. (clear signs of wear, play in the hinge). The other in below legal grade (375/000) red gold set with pink paste and pieces of rose cut diamond, with city hallmark for Chester, England, year letter H for 1908, maker's mark unknown.

Taxatie: € 500 - € 600
Hamerprijs: