4e zitting - Woensdag 6 november 19.00 uur: 0520-0598 - Horloges
Catalogusnummer: 531
A. Lange & Sohne, 14 kt. roodgouden zakhorloge.

Met witte wijzerplaat met Arabische cijfers en secondeaanduiding op de zes, de wijzers gedecoreerd met krullen (haarlijn op de wijzerplaat). De achterkant met monogram E.I., de binnendeksel verguld, deukjes op de rand. De achterplatine gesigneerd Deutsche Uhrenfabrikation Glashutte, genummerd 56022

bruto 86,7 gr.,diam. 50,5 mm

A. Lange & Sohne, 14 k. red gold pocket watch. With white dial with Arabic numerals and seconds indication at six, the hands decorated with curls (hairline on the dial). The back with monogram EI, the inner lid gilded, dents on the edge. SIgned Deutsche Uhrenfabrikation Glashutte, numbered 56022

Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Hamerprijs: