4e zitting - Woensdag 6 november 19.00 uur: 0520-0598 - Horloges
Catalogusnummer: 530
Recordon, Londen, 18 kt. gouden sleutelhorloge, 18e eeuw.

Met witte wijzerplaat met Romeinse cijfers, snek uurwerk en gouden buitenkast. De stofdeksel onedel. Genummerd i730 en 6408. De achterzijde van de binnendeksel gegraveerd. Louis Recordon werkte van 1778 - 1824, in Greek Street en later Cockspur Street. Gekeurd met de letter V van vreemd; kleine buitenlandse en oude werken, 1814 - 1831.

bruto 124,4 gr., diam. 54,11 mm

Recordon, London, 18 k. gold key watch, 18th century. With white dial with Roman numerals, fusee movement and gold outer case. The dust cover base. Numbered. i730 and 6408. The back of the inner lid is engraved. Louis Recordon worked from 1778 - 1824, in Greek Street and later Cockspur Street. Hallmarked with the letter V for foreign; small foreign and old works, 1814 - 1831.

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Hamerprijs: