4e zitting - Woensdag 6 november 19.00 uur: 0520-0598 - Horloges
Catalogusnummer: 529
Gouden sleutelhorloge, 19e eeuw.

Met repetitie uurwerk, op de uren en kwartieren. Met zilverkleurige geguillocheerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en onedele binnendeksel. Sleutel aanwezig. Ongekeurd, getoetst 14 kt.

bruto 113,6 gr., diam. 55,7 mm

Gold key watch, 19th century. With repeating movement, silver-coloured guilloche dial with Roman numerals and base metal inner lid. Key present

Taxatie: € 1.000 - € 1.200
Hamerprijs: