4e zitting - Woensdag 6 november 19.00 uur: 0520-0598 - Horloges
Catalogusnummer: 528
Engeland, 9 kt. gouden horloge ketting met cachet, 19e eeuw.

Gemaakt van een gourmetschakel, elke schakel afzonderlijk gekeurd. Aan het einde een swivel cachet, één zijde bezet met sardonix, de ander met heliotroop.

bruto 83,8 gr., l. 39,5 cm

England, 9 k. gold watch chain with cachet, 19th century. Made of a curb link, each link individually hallmarked. At the end a swivel cachet, one side set with sardonyx, the other with heliotrope.

Taxatie: € 1.800 - € 2.000
Hamerprijs: