Catalogusnummer: 7702
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendule, adres Stiennon a Paris, Empire, ca. 1820;

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk, geplaatst in uurwerk kast geflankeerd door figuren van vrouw en cupido, bekroond door fontein in de vorm van dolfijn. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers. (wijzers- en bel manco, wijzerplaat beschadigd bij opwindgat, vuil).

h. 47 cm, b. 41 cm, b. 15 cm

Stiennon Paris, wz. 1812-1825

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 1.450
Hamerprijs: € 1.450

Hamerprijs: € 1.450