Frankrijk, notenhouten tafelspiegel, toegeschreven aan Gabriël Viardot, 4e kwart 19e eeuw;
Spiegelglas in geslepen halvemaan vorm, omlijst door een gestoken draak. Tevens als wandspiegel te gebruiken.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650