Italië, gestoken lindenhouten en polychroom geschilderde sculpturale lamp, laat 19e eeuw;
Voorstellende jongeman met eenlichts applique in de vorm van hoorn.
Sotheby's Amsterdam, Property of a Princely Family and Other Aristocratic Estates, 19 December 2006, lot 207
An Italian polychrome painted blackamoor lampstand
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500