Catalogusnummer: 2153
Engeland/India, rozenhouten miniatuur schaaktafel, 20e eeuw;

Het octogonale blad ingelegd benen vlakken, omringd door floraal gegraveerd benen inlegwerk en vier benen gegraveerde medaillons met landschappen. Staande op poot met benen inlegwerk, tevens met gegraveerd benen medaillons van dierfiguren.

h. 51 cm, b. 36 cm, d. 36 cm

Christie's South Kensington, Furniture & Decorative Objects, 17 July 2007, lot 213

Anglo Indian rosewood and ivory inlaid miniature chess table, 20th century

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380