Royal Copenhagen, twee polychroom geschilderde porseleinen vormstukken, circa. 1923;
Voorstellende smid bij aambeeld en zittende handwerker. Hierbij porseleinen vormstuk van accordeonist gemerkt Bing & Grondahl. (hoofd accordeonist gelijmd).
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100