Catalogusnummer: 1708
Herend, acht diverse porselein tafelstukken, 20e eeuw, Aponyi green 5x en Aponyi pink 3 x

Bestaande uit: Aponyi Green: puntvaas, drie cache-pots en urn. Aponyi Pink: puntvaas, schaaltje en cache-pot. Allen met vergulde arcering.

h. 3 - 15 cm

[8]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200