Meissen, dertien porseleinen borden, 19e eeuw,
Alle uitgevoerd met handgeschilderde florale decoratie en insecten, vergulde rand, gemerkt Meissen 1860-1924,
Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525