Catalogusnummer: 2356
Frankrijk, houten gestoken en polychroom geschilderd sculptuur voorstellende Christuskind, 19e eeuw;

Compleet met linnen gewaad. Met etiket Propriete de la St. Enefance.... Geheel op houten voet met florale schildering.

h. 65 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340