Catalogusnummer: 2354
Jerusalem, een parelmoer schelp en een fragment van een schelp, 19e eeuw,

met voorstellingen in relief van de geboorte van Christus en de Annunciatie

L. 11,5 and 13 cm. een ingelijst.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20