6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Jan Knikker (1889-1957)
Uitgestrekt polderlandschap
doek, gesign. l.o., 60 x 100 cm.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000