Catalogusnummer: 7716
Staande klok met speelwerk, Jacob van Kampen, Amsterdam, 19e eeuw;

Uurwerk met gaand- en slagwerk op bel, speelwerk met twaalf melodieën. Messing gegraveerde wijzerplaat met aanduiding van dag- datum , maand, seconden aanduiding. In de toog aanduiding van 1 t/m 12 voor instellen melodie. Onder de wijzerplaat register met melodie namen. De kast met drie gestoken houten beelden. Compleet met slinger, drie gewichten en opwindkruk.

h. 304 cm, b. 73 cm, d. 37 cm

Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Hamerprijs: