20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Erotica, twee sculpturen, 20e eeuw;
Een gesigneerd en gemerkt bovenzijde.
Herkomst van oud galeriehouder van De Drie Gratien, Weteringsstraat Amsterdam, een Galerie voor Erotische kunst.
Taxatie: € 30 - € 50
Hamerprijs: