20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Erotica, drie zilveren hangers en een gesp, 20e eeuw;
Gesp gesigneerd 'Ivaan', '79.
Collectie van oud galeriehouder van De Drie Gratien, Weteringsstraat, een galerie voor Erotische Kunst
Taxatie: € 60 - € 80
Hamerprijs: