Catalogusnummer: 8055
Eiken- en palissanderhouten Zeeuwse kussenkast, 17e eeuw,

in twee verdelingen. In het front vier deuren en lade. Het geheel versierd met cornissingen, gestoken leeuwen en -engelkopjes. Rechtervoorpoot los

br. 168, h. 159, d. 170 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: