Catalogusnummer: 8054
Frankrijk, mahoniehouten ledikant, Napoleon III, 19e eeuw;

Uitgevoerd met vol mahonie zuilen op de hoeken, vuurvergulde bronzen ornamenten.

b. 165 cm, l. 211 cm, l. binnenmaat 190 cm.

A Fine Mahogany Bed Of Impressive Proportions Paris, Late 19th Century.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: