1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 603
Frankrijk, schommelende theezeef met lekbakje en greep en Nederland, brander, beide 19e eeuw,

lekbakje versierd met palmetmotieven, mt. onduidelijk, gehaltekeuren, brander jl. 1854 en gemerkt kantooraanduiding, 1e gehalte,

bij brander onderzijde schroefje verbogen

h 4,5 cm, h 10 cm, 168,6 gr.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100