Fries staartschippertje, ca. 1840.
met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren en minuten. In eikenhouten kast met opengewerkte staart. Op de gebogen kap drie verguld en gestoken houten beelden. Met één messing gewicht
Taxatie: € 250 - € 400
Hamerprijs: