Catalogusnummer: 7711
Fries stoelschippertje, vroeg 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat, verguld loden ornamenten en aanduiding van uren, minuten en wekker. Met drie koperen gewichten

h. 40 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: