Catalogusnummer: 7712
Oostenrijk, deels vergulde houten schouwklok, eind 18e eeuw,

de kast rustend op een met druivenranken geornamenteerde voet geflanked door twee figuren en bekroond met een vuur schaal. (wijzers en slinger manco)

h. 53 cm.

Sotheby's, Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann.

An Austrian Louis XVI parcel gift sculptural mantel clock, circa 1880

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: