Catalogusnummer: 2156
Mogelijk Spanje, paar houten gestoken kariatiden kastornamenten, 19e eeuw;

Voorstellende man- en vrouwfiguur in Maniëristische stijl met o.a. bandwerk, vruchten en mascaron.

h. 79 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: