Catalogusnummer: 2157
Paar Indo-Portugese hardhouten gestoken torchères, 19e eeuw;

Uitgevoerd met opengewerkte spiraal waarboven Korintisch kapiteel. Staande op vierkante voet met aan die zijden bladeren applique.

h. 155 cm, b. 30 cm, d. 30 cm

Sotheby's London, Important Continental Furniture, 3 July 2007, lot 178

A Pair of Indo-Portugese Hardwood Torchères; 19th Century

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Hamerprijs: