Coalport, porseleinen taartset, decor 'English Tea'19e eeuw;
Bestaande uit acht borden en twee taartcoupes. Vergulde gecontourneerde rand met bloem en lintversieringen. (een bord gebroken).
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100