Catalogusnummer: 1703
Oostenrijk/Hongarije, porseleinen tête à tête theeservies, circa 1860;

Uitgevoerd met polychroom geschilderd bloemdecor op zwart fond met verguldingen. Bestaande uit dienblad, theepot, suikerpot, melkkan twee koppen en twee schotels. (knop theepot en suikerpot manco).

[8]

Bohemian polychrome painted and partly gilt tete-a-tete; circa 1860

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160