Oostenrijk/Hongarije, porseleinen tête à tête theeservies, circa 1860;
Uitgevoerd met polychroom geschilderd bloemdecor op zwart fond met verguldingen. Bestaande uit dienblad, theepot, suikerpot, melkkan twee koppen en twee schotels. (knop theepot en suikerpot manco).
Bohemian polychrome painted and partly gilt tete-a-tete; circa 1860
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160