6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6513
Bram van Velde (1895-1981)

Twee figuren

doek, ongesigneerd, herk.: ex. collectie Kramer, Den Haag, veiling Mak van Waay, 1 mei 1973, lot 1059, 85 x 70 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: