Uitgebreide kerstgroep, ontwerp en uitvoering J. P. Maas (1861-1941), Haarlem, ca. 1900;
uitgevoerd in gips en fraai polychroom beschilderd. Compleet met kindje Jezus, Jozef en Maria, de drie Wijzen uit het Oosten, kameel, os, ezel, verschillende schapen en andere figuren. Kleine beschadigingen.
Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800