6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6527
Dirk Smorenberg (1883-1960)

Loosdrecht in de winter

doek, gesign. r.o., 43 x 55 cm.

Taxatie: € 1.600 - € 2.600
Hamerprijs: