5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6090
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

Vijfmaal blad met ontwerp voor kalender 1899

inkt op papier, ongesigneerd, 1 blad 35 x 28 cm., 4 bladen ca. 5 x 27 cm. tot 8 x 30 cm., samen in 2 passe-partouts

[map]

Taxatie: € 140 - € 240
Hamerprijs: