5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6091
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

Vijfmaal litho, kalenderblad voor 1899. Het betreft hier proefdrukken deels met potlood, inkt of aquarel bijgewerkt

vijf litho's, deels gesign. op de steen, allen ca. 35 x 25 cm.

[map]

Taxatie: € 140 - € 240
Hamerprijs: