8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Frankrijk, groen glazen eierlamp, 19e eeuw;
Het vergulde armatuur met drie kaarsenappliques waartussen kettingen met sterornamenten, groen glazen vonkenvanger.
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480