1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 634
Noorwegen, twee sets van zes messen met pistoolheften,

tafel en dessert formaat, heft met gestileerde versiering, gekartelde lemmets en gemerkt Rostfrei, heften gemerkt 930S. en N/F niet geïdentificeerd, V gemerkt voor kleine buitenlandse werken 1906-1953

bruto 813 gr.

[12]

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300