Noorwegen, twee sets van zes messen met pistoolheften,
tafel en dessert formaat, heft met gestileerde versiering, gekartelde lemmets en gemerkt Rostfrei, heften gemerkt 930S. en N/F niet geïdentificeerd, V gemerkt voor kleine buitenlandse werken 1906-1953
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300