1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 635
Zes tafellepels en vijf vorken en zes dessertlepels en vier vorken, vroeg 19e eeuw en later,

Model Hollands glad, diverse meestertekens en jaarletters, 2e gehalte,

beschadigingen

1013 gr.

[zkj]

Taxatie: € 350 - € 450
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600