1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 671
twee lepels en een vork , 18e en vroeg 19e eeuw,

twee lepels gemerkt Amsterdam met meesterteken en drie vorken divers,

herstellingen

187 gr.

[zkj]

Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100