1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 672
Twaalf tafelcouverts, 19e eeuw,

rond model met kam, keuren aan de voorzijde, mt. Pieter Binkes Sneek 1876, 2e gehalte,

825 gr.

[24]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500