Catalogusnummer: 2236
Oostenrijk, eikenhouten parketvloer, 19e eeuw;

Bestaande uit 50 panelen en 8 halve panelen, ingelegd met stermotief. In totaal circa 24 m².

l. 67 cm, b. 67 cm

Christie's Amsterdam, The Decorative Arts Sale, 1 Juli 2009, lot nr. 476

[58]

An Austrian oak parquet floor, 19th century

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 5.500
Hamerprijs: € 5.500

Hamerprijs: € 5.500