8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7526
Frankrijk, paar vergulde bronzen zes-lichts kaarsen kroonluchters, neogotiek, 19e eeuw;

Uitgevoerd met glas geslepen kleurstenen en drie kettingen.

h. 130 cm, diam. 50 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460