Catalogusnummer: 8040
Zweden, verguld lindenhouten console met spiegel, Empire, circa 1825;

Het bovenblad met Carrara marmeren blad gedragen door twee gestoken dolfijnen, staande op geëboniseerde voet, achterwand met houten applique met lier. De vergulde spiegellijst met decoratie van volutten, zuilen en acanthusbladeren. Het spiegelglas in twee segmenten.

h. 292 cm; console h. 89 cm. b. 99 cm, spiegel h. 203 cm b. 49 cm

Sotheby's Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann, 28 September 2006, lot 1019

A North European giltwood console table; possibly Scandanavian; empire, first half 19th century

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs: