Catalogusnummer: 8625
Duitsland, drie deels vergulde en polychroom geschilderde beukenhouten tabouretten, Neogotisch, 19e eeuw;

De zijkanten gepanneleerd, decoratie van rozetten in reliëf. De zittingen bekleed met velour. Hierbij een beukenhouten console in dezelfde stijl.

h. 54 - 79 cm, b. 65 - 89 cm

Sotheby's Amsterdam, Crowns and Coronets 2006, 31 october 2006, lot 298

A set of three South German parcel gilt and polychrome painted stools in neogothic style, 19th century

Taxatie: € 800 - € 1.500
Hamerprijs: