Catalogusnummer: 8014
Frankrijk, mahoniehouten trumeau, gesigneerd C. Lemarchand, circa 1820;

Uitgevoerd met twee zuilen, fries met lade, wit marmeren blad. Verguld bronzen monturen. Spiegel in achterwand.

h. 90 cm, b. 116 cm, d. 49 cm

Charles-Joseph Lemarchand 1759-1826, Master in 1789

Sotheby's Amsterdam, Crowns and Coronets 2006, 31 October 2006, lot 532

A gilt bronze mounted mahogany console table, stamped C. Lemarchand, Empire, first quarter 19th century

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Hamerprijs: