Zweden, commode in Louis XVI stijl, eind 19e eeuw;
Uitgevoerd met marqueterie van vazen, draperieën en bloemmanden in vakwerk. Verguld koperen beslag en monturen. Granieten blad. Geheel staande op vier taps aflopende poten.
h. 84 cm, b. 109 cm, d. 47 cm
Christie's South Kensington, European Furniture, Works of Art & Carpets. The Property of a Lady, 27 March 2007, lot 438
A Swedisch Gilt-Metal Mounted Mahogany Rosewood and Marquetry Commode, last quarter 19th century
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: