Frankrijk, mahoniehouten bonheur du jour, Louis XVI stijl, 19e eeuw;
De tafel uitgevoerd met lade waarboven een uitklapbaar blad ingelegd met leer. De opstand met twee deuren met gaaswerk, interieur met plank en drie kleine laden.
h. 114 cm, b. 84 cm, d. 40 cm d. uitgeklapt 58 cm
Sotheby's Amsterdam, Fine European Furniture and Clocks, 16 april 2007.
A small mahogany writing desk In Louis XVI style, 19th century.
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: