Catalogusnummer: 2154
Italië, gestoken lindenhouten en polychroom geschilderde sculpturale lamp, laat 19e eeuw;

Voorstellende jongeman met eenlichts applique in de vorm van hoorn.

h. 197 cm

Sotheby's Amsterdam, Property of a Princely Family and Other Aristocratic Estates, 19 December 2006, lot 207

An Italian polychrome painted blackamoor lampstand

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500