Catalogusnummer: 2097
Frankrijk, verde alpi marmeren inktstel, Empire stijl, 19e eeuw;

Demi lune vormig met centraal zwart gepatineerde buste voorstellende Julius Caesar geflankeerd door vuurvergulde inktpotten, compleet met glazen binnenpotten.

h. 19,5 cm, b. 28 cm

Sotheby's Amsterdam, European Collections including the collections of Bertolt Brecht and Gerhart Hauptmann, 27 september 2006, lot 351

Patinated and gilt bronze and green marble inkstand, empire style

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260