15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Tjipke Visser (1876-1955), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, voorstellende duif, ontworpen ter gelegenheid van het vijfentwintig jarig jubileum van Koningin Wilhelmina in 1923;
Met annotatie 1898-1923 met gekroonde W. Achterzijde met monogram, onderzijde gesigneerd Tjipke Visser.
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Hamerprijs: